Smacznie i tradycyjnie – Piekarnia Pochopień

Smacznie i tradycyjnie – Piekarnia Pochopień

Interesuje Cię oferta tradycyjnej piekarni Kraków? Zajrzyj na https://www.piekarniapochopien.com, aby uzyskać więcej informacji.

Wybierz tradycję z Piekarnią Pochopień

Piekarnia Pochopień jest firmą z tradycjami datowanymi na 1946 rok. Utworzona została przez mistrza fachu piekarskiego Jana Pochopień, który był wielokrotnie nagradzany za swoje zasługi dla handlu i rzemiosła. Ceniony w Krakowie piekarz, będąc pierwszym starszym Cechu Rzemiosł Spożywczych stworzył podwaliny dla istniejącej do dziś piekarni. Kultywowanie rodzinnej tradycji i szacunek dla wartości wyróżnia Piekarnię Pochopień na tle konkurencji, stawiając ją wśród najlepszych krakowskich firm piekarniczych. Wyznacznikiem tego jest lokalizacja mieszczącego się przy ulicy Karmelickiej zakładu, jedynego znajdującego się w centrum Krakowa. Ta tradycyjna piekarnia to głównie jednak używane przez lata przepisy i poszanowanie dla własnego fachu.

Doskonałe obwarzanki krakowskie

Oferta Piekarni Pochopień to przede wszystkim pyszne, tradycyjne pieczywo wypiekane przy zastosowaniu sprawdzonych, krakowskich receptur. Znajdziemy w niej zdrowe i smaczne chleby pszenne, pszenno-żytnie, strucle czy bułki. Pośród nich warto zwrócić uwagę na pieczywo dekoracyjne i okolicznościowe. Są to chleby , chleby na czas Komunii Świętej czy chleby-wazy doskonałe do serwowania potraw. Tradycyjnym produktem piekarni są popularne obwarzanki i precle, które zakupić możemy w różnych odmianach, tradycyjnych czy bardziej fantazyjnych. Ci, którzy preferują słodycze również znajdą w ofercie firmy coś dla siebie. Zakosztować można różnego rodzaju drożdżówek i pączków. W okresie świątecznym można również zakupić wielkanocne baranki i zające czy bożonarodzeniowe, słodkie renifery, dzwonki i karpie. Warto zawitać do tej cukierni i piekarni w Krakowie, by spróbować pysznego smaku tradycji.

Lokalizacja firmy:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]