Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Chcesz zamówić balon do wina? Sprawdź superbutelki.pl

Balon na wino to doskonały prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. Jakie objętości posiada gąsior do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior do wina – wyjątkowy prezent

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako pomysłowy upominek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin, imienin bądź zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to również idealna dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół baniak do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować gości własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom do wina bez trudu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. 5-litrowe gąsiory na wino wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]