Odzież jednorazowa z flizeliny – poznaj ofertę producenta

Odzież jednorazowa z flizeliny – poznaj ofertę producenta

Branża spożywcza musi zachowywać restrykcyjne standardy w każdej fazie produkcji. W związku z tym nadzwyczaj ważne jest, żeby personel fabryk oraz zakładów przetwórstwa żywności był wyekwipowany w wysokiej jakości odzież ochronną, zatwierdzoną do użytkowania w tym sektorze. Firmy mogą zamówić takie produkty w Global Food Hygiene, które jest krajowym dystrybutorem oraz producentem odzieży ochronnej.

Kluczowe wyroby dostarczane przez Global Food Hygiene

Marka Global Food Hygiene istnieje na krajowym rynku od ponad 5 lat, a osiągnięte w Polsce sukcesy pozwoliły jej w 2020 roku rozszerzyć działalność także rynki zagraniczne. Obecnie w asortymencie firmy znajdują się moduły odzieży roboczej, takie jak czapki i czepki, maseczki jednorazowe, w tym również te okrywające brodę i wąsy, rękawice jednokrotnego i wielokrotnego zastosowania (metalowe), fartuchy oraz obuwie. Jednym z najważniejszych produktów marki są jednorazowe fartuchy foliowe w rolce opracowane osobiście przez team specjalistów marki i wytwarzane za pomocą autorskiego wykrojnika. Global Food Hygiene może pochwalić się listą blisko 800 klientów, którzy stosują jej artykuły. Produkcja również wygląda efektownie – linię produkcyjną opuszcza każdego miesiąca plus minus 700 tysięcy fartuchów.

Trzeba zaznaczyć, że Global Food Hygiene stale stara się sprostać potrzebom swoich odbiorców, nie tylko pod kątem zróżnicowania dostarczanych przez nią elementów odzieży ochronnej. Firma stawia na nieustający rozwój, implementując oryginalne rozwiązania logistyczne, jak również usprawniając infrastrukturę firmy (m.in. inwestując w hale produkcyjne i magazynowe), za co przyznano jej kilka prestiżowych wyróżnień. Podstawowym zamysłem Global Food Hygiene jest konsolidacja części procesów i intensywna kooperacja między sekcjami spółki, co docelowo przyczyni się do osiągnięcia maksimum szybkości w wypełnianiu zamówień tak, żeby trafiały one do nabywców w ciągu doby.

Lokalizacja firmy:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]