Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na cały glob, nieodwołalnie przeistoczył nasze relacje z innymi ludźmi oraz bieg życia. Normy dystansu społecznego narzucają nieodzowność korzystania ze różnych środków, które mają zabezpieczać nas przed realnym ryzykiem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do kina bądź sklepu, gdzie zazwyczaj spotykamy większą grupę ludzi, musimy bezwzględnie nosić na ustach i nosie ochronną maseczkę. Co jednakże zrobić, jeśli ciężko nam się oddycha w popularnej maseczce z bawełny?

Komfortowa ochronna przyłbica chroni równie dobrze jak maska chirurgiczna

Osoby, które uważają ochronne maseczki z bawełny za nieporęczne i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu podczas ich noszenia, powinny zaopatrzyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield. Zabezpiecza ona przed kontaktem z patogenami tak samo jak maska chirurgiczna, czyli kryje nos oraz usta, ale w tym samym czasie zapewnia swobodę oddychania. Jej podstawowymi atutami są solidność, wygoda i tylko kilkugramowa waga, która nie przekracza 10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wykonana jest z materiałów, dzięki którym może być używana po wielokroć. Jej przezroczystą przysłonę po kolejnym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą maseczkę można również wyprać ręcznie (do 30 razy) za pomocą dostępnych detergentów.

Mini przyłbica – dla sportowców oraz ludzi pracujących

Taką maseczkę z przyłbicą rekomenduje się stosować każdemu, kto zwraca uwagę na ochronę, ale i komfort. Osoby cierpiące na astmę, starsze bądź sportowcy docenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek nosić ochronne maseczki w trakcie wykonywania pracy. Vitberg Mini Shield nie krępuje ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie jest uciążliwe. Nie zakłóca ona działania FaceID, co na pewno docenią najmłodsi użytkownicy.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]