Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Chcesz zamówić etykiety na wódkę? Skieruj się na ten adres.

Zwyczaj dawania prezentów na różne okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego źródła jednym z najchętniej przekazywanych i, oczywiście, jednakowo ochoczo przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na imieniny, osiemnastkę bądź wesele. Jak jednakże odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy pozostali goście przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom weselnym

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stołach, ale również przyjęło się, że młoda para obdarowują swoich gości butelkami z wódką podczas pożegnania. Taki podarunek jest traktowany jako forma wyrażenia wdzięczności za przybycie na ślub. Jednak takie butelki z alkoholem mogą również stać się w cenną pamiątką, której rodzina i znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba personalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety weselne, na których można dodać informację o podziękowanie za obecność, miejscu i dniu ślubu bądź imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety na butelki można nabyć w różnych odcieniach oraz wzorach, dlatego bez problemu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od fantazji państwa młodych. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na bimber czy inne napitki wyskokowe można wykorzystać nie tylko przy okazji wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym bądź wieczorze panieńskim.

Spersonalizowane etykiety na bimber – dekoruj swoje przetwory

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można ozdabiać flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli przetwarzasz własne soki, wina czy nalewki, a później dajesz je znajomym albo rodzinie nawet bez okazji, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne typowej flaszki. Poza tym butelki można też oznaczać używając różnobarwnych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]