Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Kup butelki szklane w hurcie na superbutelki.pl.

Przetwórstwo żywności jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie istnieć człowiek nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że większość rynku wyrobów spożywczych należy do ogromnych marek, jest to także sektor, w którym świetnie radzą sobie małe firmy, o ile zachęcą odbiorcę do swojego niszowego, pysznego lub zdrowego produktu. Przeznaczone na handel pożywienie musi być zabezpieczone tak, by wyrób dłużej zachował świeżość, a więc m.in. w szklane słoiczki oraz butelki. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, bo nadają się do recyklingu.

Hurtowe kupno butelek oraz słoików najlepiej od rodzimego dostawcy

Jasne jest, że oferty adresowane do klienta indywidualnego rozmijają się wyraźnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niedużym zakładem produkującym takie artykuły, jak np. konfitury, soki czy pasty warzywne, będzie potrzebować rocznie nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, lecz ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie słoików i butelek w hurcie będzie tym samym dla niego zarówno metodą zmniejszenia kosztów, ponieważ zamawiając opakowania w hurtowych ilościach zwykle można liczyć na znaczny rabat od hurtownika, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego zakupu opakowań szklanych dostrzegalnie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u lokalnego dostawcy słoików i butelek. Dzięki temu również otrzyma je o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – co znajduje się w jej ofercie?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i pojemności słoiki oraz butelki szklane świetne do rozlewania wina, piwa lub soków. Transportowane są one do nabywcy na paletach przemysłowych mieszczących – zależnie od objętości opakowań – po 400, 1600, a nawet 2700 sztuk danego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami transportowymi mogą także odebrać zamówiony towar samodzielnie ze składu sprzedającego. Razem z paletą butelek i słoiczków hurtowo można też kupić odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle pasujące do wybranego typu opakowania.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]