Gdzie zamawiać części zamienne do Renault?

Gdzie zamawiać części zamienne do Renault?

Zobacz Renault części Kraków na france-car.com.pl.

Auta Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Masz już wymarzony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich znaleźć elementy podwozia, silnika, układu chłodzenia oraz nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się właściciele modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankują także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Lokalizacja firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]