Drukarka 3D dla różnych gałęzi przemysłu i biznesu. Którą wybrać?

Drukarka 3D dla różnych gałęzi przemysłu i biznesu. Którą wybrać?

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych drukarek 3D, odwiedź tę stronę.

W asortymencie CadXpert odnajdziesz tylko drukarki 3D od wiodących producentów tych rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej sprzedaży, pracują między innymi w technologiach: PolyJet, SLA i FDM.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą koszty produkcji

Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne technologie oraz maszyny. Oszacowano, że stosując drukarki 3D oraz pozostałe produkty Stratasys można prawie o 90% zmniejszyć koszty produkcji i czas na nią poświęcony. Główne idee pracy ekspertów firmy Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych usług i urządzeń, a także wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Kolejnym liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak m.in. SLA i SLS. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w autorskiej, prekursorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest odmianą technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się prostą obsługą oraz ergonomiczną budową. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Z pewnością lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, a także precyzyjnym odzwierciedleniem najmniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dlatego można w krótkim czasie otrzymać jednakowe makiety, do czego dąży się przede wszystkim w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla edukacji, biznesu, przemysłu

MakerBot wytwarza wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej marki mają obszerne zastosowanie w różnorodnych gałęziach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu pozostałych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany wydruk jest dokładny oraz trwały, a w trakcie procesu wydruku nie pojawiają się odkształcenia czy przesunięcia warstw.

Lokalizacja firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]