Czapraki – zadbaj komfort jazdy jeźdźca i konia

Czapraki – zadbaj komfort jazdy jeźdźca i konia

Dalsze informacje o czaprakach dla koni

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk w czasie jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki dla koni – stosowanie i konstrukcja

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które dają koniowi wygodę, a jednocześnie osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu odpowiednich materiałów świetnie chłoną wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry konia. Jeżeli potrzebujesz nabyć najwyższej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem lub wyprodukowane z bawełny. Przemyślana konstrukcja daje najwyższy komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, by idealnie dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a zarazem poprawiały wygodę jazdy. Część modeli posiada dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również wyróżniają się wizualnie. Produkty te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online z pewnością odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Lokalizacja firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]