Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

Tutaj kupisz środki higieniczne

By zachować czystość – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej – potrzebne są odpowiednie środki oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych na ogół wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to dużo zadań będzie wymagało zastosowania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z poważnym brudem, gwarantując łatwe sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują producenci i sprzedawcy chemii profesjonalnej?

Chemia przemysłowa – dla kogo?

Asortyment środków do czyszczenia skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – głównie ekip sprzątających. W ofercie podmiotów produkujących i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy brud z różnorodnych powierzchni – także tych chropowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich preparaty stworzone z myślą o usuwaniu specyficznych zabrudzeń, m.in. kamienia kotłowego, osadu z tłuszczów, wykwitów pleśni bądź graffiti.

Chemia gospodarcza – profesjonalna pielęgnacja powierzchni

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają również na konserwację oraz zabezpieczenie powierzchni szczególnie narażonych na niszczycielskie oddziaływanie różnych elementów i wandalizm. Znajdziemy pośród nich impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, preparaty chroniące przed graffiti, a także środki do zabezpieczenia metali przed korozją. Warto nadmienić, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (między innymi betonu czy linoleum) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale też nadają im atrakcyjny wygląd.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]