Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Zobacz, gdzie zamówić słoje z kranikiem, wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub wytwarzanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych napojów i deserów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, które posiadają wiele zastosowań. Jak możemy je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, iż świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają spore objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranikiem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że często jest on stosowany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem idealnie sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania soków, kompotów, oranżad oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego atutem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]