Shuttersy w salonie i w sypialni – zapomnij o roletach

Shuttersy w salonie i w sypialni – zapomnij o roletach

Zajrzyj tu jeżeli jesteś zainteresowany shuttersami w salonie

Wewnętrzne okiennice ozdobne, tzw. szutersy (shutters), kojarzą się na ogół z aranżacją domów w stylu afrykańskim lub południowoamerykańskim. Jednak ten moduł zabezpieczenia okna można wykorzystać również w naszych domach – jest to niezwykle wytrzymałe, a przy tym doskonale wyglądające rozwiązanie, które w wielu aranżacjach sprawdzi się lepiej niż popularne obecnie rolety.

Shuttersy w salonie – zastosowanie dekoracyjne i praktyczne

Okiennice typu shutters w salonie bądź w pokoju dziennym, będą pełniły dwie funkcje – ozdobną oraz praktyczną. Okiennice wewnętrzne zauważalnie zwiększają estetykę pomieszczenia. Ich lamele są grubsze, co sprawia, że doskonale wyglądają na większości okien. Walory estetyczne są arcyważne, gdyż to w salonie przyjmuje się gości, a także przesiaduje się w nim sporą część dnia. Z tej przyczyny warto zatroszczyć się, aby to pomieszczenie było nie tylko reprezentacyjne, ale także wygodne. Opcja wybrania kąta nachylenia lameli shuttersów pozwala na kontrolę ilości światła przenikającego do pomieszczenia, co umożliwia m.in. pełne jego przyciemnienie, gdy pragniemy włączyć film, albo jego delikatne ściemnienie, gdy pragniemy wyczarować romantyczny półmrok w pokoju.

Shuttersy w sypialni – doskonałe rozwiązanie dla cierpiących na alergie

Opcja kontroli dostępu promieni słonecznych do pomieszczenia jest zdecydowanie najważniejsza tam gdzie śpimy. Shuttersy w sypialni znajdą zastosowanie jednakże też z innej przyczyny – dzięki nim da się efektywnie korygować temperaturę sypialni, która ma przecież ogromny wpływ na nasz spokojny sen. Z pomocą okiennic wewnętrznych w okresie letnim łatwiej jest zachować chłód w sypialni, natomiast w trakcie zimy przez dłuższy czas zatrzymamy w niej ciepło. Ponadto okiennice typu shutters tworzą mocną zaporę chroniącą przed hałasami z zewnątrz. Shuttersy to także idealne rozwiązanie dla alergików. Osiada się na nich mniej kurzu niż w fałdach firanek, a ich konserwacja jest bardzo prosta i trwa w zasadzie parę minut.

Poza sypialnią i salonem shuttersy świetnie będą prezentować się również w łazience, w pokoju dziecięcym oraz w kuchni.

Lokalizacja firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]