Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Szukasz korzystnej oferty sali weselnej w Krakowie i okolicach? Nie zwlekaj! Wystarczy kliknąć w to miejsce.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni nowożeńców oraz zaproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na wyprawienie przyjęcia dla znacznej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, któremu będzie musiała stawić czoło, jest wybór najlepszej sali weselnej, w której goście będą bawić się w ten specjalny wieczór w wygodnych warunkach.

Sala weselna – sprawdź jej dystans od kościoła oraz pojemność

Szukając miejsca na wesele nowożeńcy powinna uwzględnić kilka dość ważnych czynników. W pierwszej kolejności musi znać ilość zaproszonych gości, by być pewnym, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, by mieli gdzie tańczyć. Ponadto nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca ślubu położony jest dom weselny oraz czy przedostanie się do niego będzie proste. Jeżeli na uroczystość zaproszeni są bliscy i przyjaciele z odległych krańców Polski, należy poszukiwać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się duża baza noclegowa. Następną kwestią jest sama organizacja wesela, czyli załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, wybranie menu i udekorowanie stołów. Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują pomoc w zakresie całościowej organizacji przyjęcia weselnego.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – dom weselny na ponad stu gości

Narzeczeni z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą urządzić przyjęcie ślubne w szalenie malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela urządza się od wielu dekad, a każde z nich ma niesamowitą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi pomieścić ponad setkę osób. Imprezę można wyprawić także w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez mała ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, że umiejscowiony jest raptem 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegów. Dojazd orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie trwa zwykle dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]