Skuteczna promocja firmy w Mapach Google

Skuteczna promocja firmy w Mapach Google

Promocja firmy w Mapach Google - więcej informacji o tej usłudze odnajdziesz w tym miejscu.

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj jeden z głównych punktów reklamy marki w internecie. Z jej pomocą będziemy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i umożliwia to pozyskanie nowych klientów. Istnieje doskonała metoda, by pośród mnóstwa podobnych przedsiębiorstw w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i wyprzedzić konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się efektywniejsza? Czy należy w niego zainwestować? Odpowiedzi przedstawiamy w niniejszym artykule.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swojej lokalizacji

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danym mieście. Od tej pory jesteśmy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i wyświetlani użytkownikom szukającym konkretnych ofert, marek lub firm. Jakkolwiek sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby zdystansować konkurencyjne marki i przyciągnąć do siebie klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, trzeba wykonać kilka dodatkowych kroków, które pozwolą nam sprawniej się reklamować. Na pewno należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce Google wszystkich aktualnych danych, adresu www naszej strony internetowej, dodanie estetycznych fotografii oraz stosownej prezentacji firmy. Jest też inny znakomity sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki któremu wyróżnimy się z tłumu wielu marek, bowiem nadal mało firm go wykorzystuje. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można wstawić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer 3D – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale przedstawiający nasz lokal lub biuro. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy również odbywać na różnorodnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu internautów. Nadal jednak niewiele przedsiębiorstw postanawia ją zastosować, pomimo tego, że wirtualny spacer Google ma wiele atutów i jest skuteczną metodą na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w naszej lokalizacji. Zaleca się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, bowiem sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe zdjęcia oraz wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość obejrzenia naszej firmy, hotelu czy punktu usługowego, znacznie łatwiej przekonają się do korzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na utworzenie wirtualnego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]