Serwis okien PCV i drewnianych – to ważne!

Serwis okien PCV i drewnianych – to ważne!

Serwis okien PCV Warszawa - usługa dla Ciebie

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona doświadczony serwisant? Dlaczego warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są podatne na różnego typu zniszczenia i wypaczenia. Na stan uszczelek oraz okien źle działają także czynniki atmosferyczne – ekstremalny żar i mróz, opady czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane działania można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać serwisanta. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczona ekipa serwisu okien przeprowadzi też wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga obniżyć straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Fachowiec zadba również o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]