Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

Dowiedz się więcej o pozycjonowaniu stron Kraków na seo4.net.

Ogólna dostępność internetu oraz komfort wykorzystania go do znalezienia potrzebnych usług i towarów przyczyniła się do tego, iż każda marka pragnie obecnie wybić się w sieci. Naturalnie, samo założenie strony firmowej nie oznacza, że potencjalni klienci nas znajdą – kluczowa jest przecież widoczność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych firm, które działają tylko na niewielkim obszarze albo wręcz w jednym mieście, przykładowo w Krakowie czy też w Warszawie, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – pokaż swoją ofertę docelowym klientom

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych albo usług stosują głównie frazy lokalne, czyli mających w składzie nazwę jakiegoś miasta, np. “sklep rtv kraków”, “hydraulik kraków” lub “ciastkarnia kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych firm na pokazanie swoich usług docelowym odbiorcom, rezydującym w danej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych posiada wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, że strategia SEO zorientowana jest na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, na przykład poprzez założenie i optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży pozycjonowania, optymalizacji oraz projektowania stron www od ponad dekady. Przez te lata dogłębnie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron www i tym samym trafić do nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building, a także poprawę contentu. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a klient może kontrolować codziennie rezultaty pozycjonowania za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]