Planujesz imprezę rodzinną? Rozważ zamówienie cateringu okolicznościowego

Planujesz imprezę rodzinną? Rozważ zamówienie cateringu okolicznościowego

Chcesz dowiedzieć się, kto ma w swojej ofercie catering okolicznościowy? Na co czekasz? Koniecznie odwiedź lastrada.pl.

Niebawem nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz celebrować je wraz z najbliższymi i kolegami. Niestety jest to znaczna grupa osób, które wypada nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale także podjąć je pysznymi posiłkami i trunkami. Możesz postarać się przygotować je samodzielnie, lecz przy większej liczbie gości trudno jest tego dokonać. Co więcej to twoje święto i pragniesz się nim nacieszyć, a nie robić za kelnera lub kryć się w kuchni. Dlatego organizację menu na rodzinne święta zalecamy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przygotowanie dań zleć fachowcom!

Kiedy mówi się o usłudze cateringu gros osób myśli wpierw o imprezach firmowych czy cateringu na wesele. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu było samodzielne przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i wyłącznie przy faktycznie ogromnej liczbie gości rozważała ona opcję skorzystania z profesjonalnego wsparcia w tym obszarze. I rzeczywiście, przez długie lata firmy cateringowe nie świadczyły obsługi niewielkich rodzinnych spotkań, a często również tych większych, o ile nie wiązało się to z rezerwacją lokalu. Dziś catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – więc czy skorzystamy z opcji wynajmu lokalu czy zechcemy zorganizować event w swoim ogrodzie albo domu, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w to miejsce profesjonalnie przygotowane posiłki.

Catering okolicznościowy – obsługa komersów, chrzcin i komunii

Catering okolicznościowy to oferta skrojona na dowolne rodzinne święto (ale nie tylko!). Doświadczeni szefowie kuchni bez trudu przyrządzają jadłospis współbrzmiące z formą imprezy, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na imieniny, na komunię czy na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego to też obsługa półmetków, studniówek i komersów. Poszukując firmy oferującej taką usługę warto postawić na taką, która będzie mogła dopasować menu do wymagań i – co najważniejsze –portfela osoby zamawiającej, a także kompleksowo obsłużyć wydarzenie, m.in. udostępniając wykwalifikowanych kelnerów czy pomagając w przyozdobieniu i ułożeniu stołów.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]