Planujesz imprezę firmową? Znajdź odpowiednią salę do wynajęcia

Planujesz imprezę firmową? Znajdź odpowiednią salę do wynajęcia

Szukasz dobrej oferty lokalu na imprezę w Krakowie? Nie czekaj! Zajrzyj tutaj.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne czy pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, intencją których ukształtowanie silnych więzi między pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, np. po to, żeby celebrować zdobyte nagrody, jak również różne bankiety dla wspólników biznesowych, konferencje i szkolenia. Takie imprezy wymagają odpowiedniego planowania, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane później do marketingowych.

Poszukujesz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj pierwszej lepszej sali!

Jeżeli nie posiadamy na terenie firmy dużych pomieszczeń, w których uda się wyprawić event, trzeba rozejrzeć się za ofertami wynajęcia lokali, które zmieszczą wszystkich sproszonych uczestników uroczystości. Ważne jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoją estetyką do klasy urządzanego wydarzenia. Ważne gale dla wspólników spółki, w trakcie których fetowane są jej szczególne osiągnięcia, nie mogą być zorganizowane w byle jakim lokalu. Wypada przy takich okazjach zaplanować event w eleganckim miejscu, które zdecydowanie podkreśli prestiż wydarzenia. Natomiast jeżeli na imprezę poproszeni zostaną uczestnicy nie zamieszkujący w najbliższej okolicy lokalu, trzeba wybrać salę, zlokalizowaną w pobliżu rozbudowanej bazy hoteli, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Planowanie imprezy firmowej

Planując imprezę firmową nie można pominąć tak istotnego elementu, jak dostarczenie uczestnikom gorących oraz zimnych napojów i przekąsek. Zalecanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania profesjonalnej firmie trudniącej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie w umówione miejsce apetycznych potraw dla gości, ale także pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie nakrycie stolików. Podczas ekskluzywnych gal wskazane jest także zagwarantowanie gościom najlepszej obsługi. Powinno się zatem korzystać z pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie kelnerów, którzy będą serwować posiłki do stołu w wytworny sposób, jak również zawodowych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko pyszne, ale i znakomicie wyglądające dania.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]