Organizujesz szkolenia lub spotkania biznesowe – zamów catering dla firm

Organizujesz szkolenia lub spotkania biznesowe – zamów catering dla firm

Zamów catering biurowy.

Szkolenie, konferencja lub spotkanie biznesowe – każde poważne przedsiębiorstwo z pewnością pewnego dnia stanie przed problemem zaplanowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które na ogół nie są w zakresie czynności realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. zapewnienie napojów i przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeśli na urządzanym wydarzeniu mają pojawić się znaczne tłumy, opłaca się skorzystać z usług cateringu firmowego.

Przekąski bez niebezpieczeństwa ubrudzenia ubrania – o cateringu biurowym

Sympozja oraz kursy biznesowe to wydarzenia, które przeciętnie trwają po 6-9 godzin, w wielu przypadkach nawet przez kilka następujących po sobie dni. Ich partycypanci dostają dokładny grafik prelekcji, między którymi zaplanowane są maksymalnie dwie półgodzinne przerwy, podczas których ciężko jest spożyć większy obiad w okolicznej kafeterii. Stąd tak istotne jest udostępnienie gościom napojów oraz niedużych przekąsek, które mogą szybko spożyć podczas przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, nawet zabrać na salę, w której trwa prelekcja. Podmioty świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z małymi przekąskami, które można spożyć bez niebezpieczeństwa pobrudzenia dłoni czy koszuli. Oferta cateringu firmowego obejmuje też użyczenie sprzętu do przygotowania ciepłych napojów.

Czemu powinno się zamówić usługę bufetu kawowego?

Bufet kawowy jest nadzwyczaj istotna, daje wszak uczestnikom chwilę odpoczynku po wielu godzinach wytężonego skupienia. Co więcej jest to również możliwość nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w swobodnej atmosferze kwestii omawianych na szkoleniu. Urządzenie z herbatą i innymi napojami, który można spotkać na korytarzach obiektów konferencyjnych, nie ma szans dorównać świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych konferencji czy płatnych kursów nie mogą wszak pić z tekturowych pojemniczków, spożywając przyniesione z domu bądź kupione po drodze w sklepie sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podkreśli więc rangę szkolenia i zarazem pokaże, że jego organizator zatroszczył się również o dobre samopoczucie partycypantów.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]