Organizujesz imprezę? Skorzystaj z usług profesjonalnego cateringu

Organizujesz imprezę? Skorzystaj z usług profesjonalnego cateringu

Na lastrada.pl dowiesz się, komu zlecić catering imprezowy.

Lato obfituje w niesłychanie popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe i wydarzenia plenerowe, ale właściwie każdego dnia w przeróżnych miejscach w Polsce organizowane są bankiety, sympozja albo benefisy. Wszystkie te eventy potrzebują odpowiedniej oprawy, której integralną częścią jest profesjonalnie przyszykowany i zaserwowany catering. Idealnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Najlepsze przekąski, profesjonalna obsługa – o cateringu imprezowy

Zdecydowałeś się już na punkt, w którym zorganizujesz piknik bądź masz zarezerwowaną salę na event? Pierwszy etap za Tobą! Teraz powinieneś zadbać o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia pysznych przekąsek, trunków i gorących potraw. Miej na uwadze, że w czasie prestiżowych wydarzeń nie godzi się ustawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku sali i mieć nadzieję, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy eventu ma znaczenie – wygodne rozstawienie stołów, stylowe dekoracje, jak również prawidłowe ułożenie zastawy i sztućców. Goście eventu na pewno będą także pod wrażeniem, jeśli posiłki będą prezentować się na talerzu niczym w topowych restauracjach, a potrawy będą podawać im kompetentni kelnerzy.

Czy warto skorzystać z usług cateringu na imprezę?

Zaletą zamówienia oferty cateringu na imprezę jest bezspornie to, że wynajęta ekipa nie tylko przyrządzi wyśmienite posiłki, ale też kompleksowo zadba o całą jego oprawę. Potrawy będą dowiezione w umówione miejsce, ekipa firmy cateringowej rozłoży i udekoruje stoliki, a następnie profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać uczestników w trakcie imprezy. Na życzenie zamawiającego, jeżeli pozwolą na to warunki wynajętej sali, kucharze mogą uatrakcyjnić wydarzenie demonstracją live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju okazją, by doświadczyć na żywo jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Należy skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa na rynku od wielu lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju eventów, zarówno tych liczących setki uczestników, jak i kameralnych. Podczas ustalania detali zlecenia podpowie ona, jakie potrawy, przekąski i napoje najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy własny sprzęt na miejsce wydarzenia.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]