Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic! O parkingu przy lotnisku

Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic! O parkingu przy lotnisku

Kraków Balice parking. Uzyskaj więcej informacji.

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, lecz to rodzi pytanie: gdzie go zostawić na czas naszego wyjazdu?

Tani parking przy lotnisku – zostaw auto pod dobrą opieką

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a później o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy postawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]