Gdzie zorganizować przyjęcie okolicznościowe – wybieramy salę

Gdzie zorganizować przyjęcie okolicznościowe – wybieramy salę

Dalsze informacje o organizacji przyjęć okolicznościowych.

Kiedy ktoś mówi o organizacji dużej imprezy rodzinnej, na ogół naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z obiadem weselnym. Jednak ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem zjeżdża się dziesiątki bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to również chrzciny, komunie oraz „18-tki”. Jeśli spis zaproszonych gości jest długi, przeważnie nie będziemy w stanie zaplanować przyjęcia oraz upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym domu. Wówczas najlepszym wyjściem jest zamówienie stosownego do okazji lokalu.

Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce na organizację imprezy okolicznościowej?

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z różnymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka albo przyjęcie urodzinowe, w której uczestniczyć będą przede wszystkim dorośli, gościom należy udostępnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują w spokoju posiłek, ale i salę do tańczenia. Z drugiej strony przyjęcia, w których dużą grupę uczestników stanowią dzieci, m.in. chrzty bądź komunie, dobrze jest wyprawić w lokalu, który poza wydzierżawieniem sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu najmłodszym zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie znudzą się zbyt szybko uroczystością i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Potrawy oferowane zaproszonym również powinny być dostosowane do okazji. Organizując takie wydarzenie najlepiej zatem skorzystać z usług firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o dobre menu, bufet z zakąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w królewskiej atmosferze

Wyszukanie sali na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, jest dość proste, jednak niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dekad w iście królewskim stylu odbywają się w nim komunie, chrzciny oraz – naturalnie – zabawy weselne, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu można wykorzystać jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można zmieścić ogółem do 130 osób. A gdy przyjęcie ma być zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się nawet ponad 300 gości. Co najistotniejsze, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa świadczy wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozstawienia i dekoracji stolików, poprzez dostarczenia dań, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i kucharzy.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]