Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Po więcej szczegółów o parking Balice lotnisko skieruj się tu.

Najistotniejsze zalety podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły olbrzymią popularność, to szybkość, wygoda i sposobność trafienia także w bardzo odległe miasta naszego globu. Podróż, której częścią jest lot samolotem, wiąże się aczkolwiek z pewnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie konieczność dotarcia na lotnisko – a multum podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przebyć wiele kilometrów. Tak sporą odległość najłatwiej jest pokonać własnym autem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te i inne kwestie łączące się z przyjazdem do portu lotniczego swoim autem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Tani parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą śmiało rozplanować swoją podróż tak, by do lotniska dojechać swoim autem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę pojazdu, zatem w czasie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem naszych 4 kółek czuwać będą stróże, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja rezerwacji przez internet, dzięki której nie musimy martwić się, iż po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie postawić pojazdu. Parking jest ponadto całkowicie utwardzony, co jest nadzwyczaj przydatne w czasie opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Kraków-Balice – gwarancja pomocy zespołu

Gdy wybierzemy usługi oferowane przez parking strzeżony w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się również wielu ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością opcja skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Ponadto podróżni mogą liczyć na pomoc pracowników parkingu w nagłych sytuacjach, jak przykładowo spadek ciśnienia w oponach czy rozładowany akumulator.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]