Catering na wesela – dania i oprawę przyjęcia powierz specjalistom

Catering na wesela – dania i oprawę przyjęcia powierz specjalistom

Spotkania okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak komunie, wesela lub chrzciny, od wielu już lat przestały być urządzane w mieszkaniach wyłącznie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Teraz są to wydarzenia, w których uczestniczy często ponad stu gości. Zrozumiałe jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie zaplanować menu, a potem przyrządzać oraz zaserwować dania uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli świętowanie planowane jest na wiele godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikło ogromne zapotrzebowanie na catering weselny.

Dlaczego opłaca się zamówić catering weselny?

Organizowanie imprezy weselnej to intensywny stres, spowodowany licznymi godzinami poświęconymi na wybór wystroju sali, przygotowanie zaproszeń , sporządzanie listy gości oraz szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również potrzeba zagwarantowania odpowiedniej ilości zakąsek oraz trunków serwowanych w czasie zabawy, a co istotne – przyrządzanie ciepłych dań, które zachwycą gości i zbiorą ich przy stole. Obiad na weselu musi mieć wspaniałą oprawę. Uczestnicy przecież oczekują tego, by stoły były wspaniale ozdobione i poprawnie nakryte, potrawy były pyszne i ładnie ułożone na talerzach, a także aby obsługa profesjonalnie podawała gościom następne posiłki. Taki stopień organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe zatrudniające zawodowych managerów, szefów kuchni i kelnerów, wprawionych w obsłudze eventów zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się pod gołym niebem.

Catering na wesela – bazową ofertę sprawdzisz na stronie firmy

Wesela kierują się swoimi normami, zarówno w przedmiocie atrakcji dla zaproszonych, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe najczęściej mają przygotowany wstępnie spis sugerowanych dań głównych, przekąsek i napojów odpowiadających konwencji wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy ewentualnie otrzymać tę informację nawiązując kontakt z jej reprezentantem. Zamawiający ma zatem możliwość samodzielnie przygotować kartę dań z proponowanych potraw. Warto jednakże podkreślić, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe propozycje i często na życzenie zamawiającego podejmują się przyrządzenia indywidualnych kompozycji dań.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]