Aktualizacja CMS i wtyczek – o usłudze opieki technicznej WordPress

Aktualizacja CMS i wtyczek – o usłudze opieki technicznej WordPress

Chcesz sprawdzić, komu zlecić aktualizację WordPress? Nie zwlekaj! Koniecznie skieruj się na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, opracowany przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, ekspresowo stał się jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Dzięki temu, iż bez przeszkód można opanować podstawy posługiwania się nim, a zarazem jest bardzo szybki, stosuje się go w tej chwili do tworzenia złożonych stron oraz sklepów internetowych. Jednak ten system zarządzania treścią może być powodem problematycznych sytuacji, dlatego istotną i przydatną usługą staje się utrzymanie WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – nie zaniedbuj regularnej instalacji kolejnych edycji CMS-a

Utrzymanie strony www na aktualnej wersji WordPressa jest bez wątpienia głównym warunkiem jej bezpieczeństwa. Częstokroć jednak firmy po utworzeniu strony lekceważą okresowe wdrażanie najnowszych wersji CMS-a czy aktualizacji wykorzystywanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na ataki hakerów czy zawirusowanie. Na domiar tego, mimo że WordPress jest dość prostym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować niespodziewanymi problemami z poprawnym działaniem strony czy sklepu. Stąd też ważne jest, żeby czynność tę realizowała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie działu informatycznego, rekomenduje się zlecić opiekę techniczną nad stroną internetową niezależnemu rzeczoznawcy.

Do kogo adresowana jest usługa aktualizowania WordPressa?

Usługa aktualizowania WordPressa to oferta adresowana w głównej mierze do użytkowników biznesowych, zarówno większych jak i mniejszych podmiotów, którym zależy na poprawnym oraz ciągłym funkcjonowaniu ich strony oraz ochronie jej zasobów i baz danych. Usługa ta pomocna jest także blogerom oraz freelancerom prowadzącym własne strony internetowe. W bazowym dostępnym pakiecie zawarta wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych, wykonanie aktualizacji CMS-a i usuwanie następstw cyberataków. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są również różnego typu monitoringi (np. zmian zawartości, zmian wtyczek i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]