Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

Kliknij tu, jeśli potrzebujesz więcej informacji o automatycznej obsłudze należności.

Biznesmeni nieprzerwanie szukają rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a jednocześnie ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę uciążliwych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – jak to działa?

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a później kontroluje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada przydzielony własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko największych przedsiębiorstw, ale także i tych niewielkich, które w miesiącu wystawiają zaledwie 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, nadzwyczaj potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

W jakich podmiotach sprawdzi się Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Nie wiesz czy robot Flobo to użyteczna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez trudu księguje przelewy z tytułu abonamentów, w związku z tym rewelacyjnie zda egzamin w uczelniach językowych lub niepublicznych, czy wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się też hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami świadczącym przeróżne usługi? Gdy firma za realizację usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]