Kto może wziąć udział w górskich wyprawach?

Kto może wziąć udział w górskich wyprawach?

Nie zwlekaj! Wybierz świetną ofertę wypraw górskich w rozsądnej cenie.

Lubisz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś aktywnym globtroterem, który docenia solidnie przygotowane i bezpieczne wyprawy pod opieką kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych turystów

Exploruj.pl zaprasza na wyprawy, których celem są szczyty niemal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do sympatyków górskiej turystyki, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które kochają aktywne spędzanie urlopu i zdobyły już minimalne doświadczenie w podobnych wyprawach. By uczestniczyć w wyprawie konieczna jest świetna sprawność fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to oferta dla osób sprawnych fizycznie, które brały już udział w wypadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o szerokich umiejętnościach i sporej wytrzymałości.

Z jakiego powodu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane doznania. Umożliwiają przy tym spełnienie pragnień oraz poznanie swoich reakcji w ciężkich warunkach. Exploruj.pl zatrudnia kompetentnych przewodników i liderów znających na wylot charakter górskiego obszaru, ale także chętnie dzielących się posiadanym doświadczeniem z członkami ekspedycji. Potrafią oni także zmniejszyć prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Himalaje oraz Andy.

Lokalizacja firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]