Zastosowanie podpór szalunkowych

Zastosowanie podpór szalunkowych

Zamów podpory stropowe.

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niemożliwa. W jaki sposób są używane? Dlaczego opłaca się wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – rodzaje i ich przeznaczenie

Wśród szalunków rozróżniamy deskowania ścienne, do wykopów oraz podpory stropowe. Ten ostatni rodzaj wykorzystywany jest do podtrzymywania stropów – dzięki temu tymczasowemu elementowi konstrukcyjnemu można zalać strop betonem i stosowne jego uformowanie. Ważną funkcję pełnią również drewniane dźwigary i stoliki szalunkowe – niezastąpione w czasie wykonywania prac budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wyprodukowane ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję regulacji wysokości, dzięki czemu można z nich korzystać w rozmaitych sytuacjach. Zwykle w sprzedaży dostępne są podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów albo od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się ogromną trwałością, są również proste w montażu, a możliwości wykorzystania ich w budownictwie są szerokie. Wśród czołowych producentów warto wymienić podpory Peri, szalunki Altrad, a także moduły produkowane przez firmy Olan, Hunnebeck czy Pionart. Na specjalną uwagę zasługują podpory Peri, które wyróżniają się imponującą jakością, przemyślaną strukturą oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Podpory szalunkowe Peri są przystosowane do wykorzystywania nawet w niekorzystnych warunkach. W dzisiejszych czasach dużo firm budowlanych decyduje się na wynajem szalunków – przystępne ceny sprawiają, że usługi te zyskują na popularności. Dzięki wypożyczeniu podpór stropowych można też oszczędzić czas.

Lokalizacja firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]