Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

Projektowanie wnętrz Kraków - usługa na miarę waszych potrzeb.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Warto więc zatroszczyć się o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc specjalisty na wszystkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To ważne, bo optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały urzeczywistnione, zwykle potrzebny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]