Projekty domów drewnianych w Polsce

Projekty domów drewnianych w Polsce

Domy drewniane projekty. Dowiedz się więcej na http://barteksitarski.pl/goralszczyzna.html.

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Nowatorska budowa sprawia, że takie nieruchomości nie tylko prezentują się bardzo stylowo, ale są również komfortowe. Czy w domach z bali można mieszkać również w zimie? Gdzie znaleźć fachowca, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Nowoczesne domy drewniane powoli zaczynają być rzeczywistością. Duża ilość atutów powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów. Pierwsza sprawa – są one tańsze niż klasyczne domki jednorodzinne. Ich struktura jest lekka, a to oznacza ogromne oszczędności. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wyprodukowane z prefabrykatów. Odchodzą też prace związane z betonowaniem. Projektanci przekonują, że budowa odbywa się w ciągu kilkunastu tygodni, dlatego konstrukcje drewniane stają się coraz bardziej powszechne. Łączą one w sobie dwa elementy. Domy drewniane całoroczne urzekają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie domki. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym prefabrykatom dają funkcjonalność identyczną jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – gdzie znaleźć fachowca

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje wyprodukowane z organicznych prefabrykatów, dlatego też są energooszczędne. Dzięki wykorzystaniu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na alergie czują zdecydowaną poprawę samopoczucia. Całoroczne domy drewniane charakteryzują się wspaniałymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba ich jeszcze ocieplać. Dodatkowym walorem jest nieznaczna grubość ścian, co zapewnia dużą przestrzeń w domu. Domy drewniane można konstruować także w miesiącach zimowych, bo całość robót wykonywana jest na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym specjalistom.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]