Producent drzwi drewnianych zadba o Twoją wygodę i bezpieczeństwo

Producent drzwi drewnianych zadba o Twoją wygodę i bezpieczeństwo

Chcesz zamówić drzwi drewniane na wymiar? Wejdź na www.oknostol.com.pl.

Oknostol jest firmą, która szczyci się ponad 15-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu różnego rodzaju modułów drzwi i okien drewnianych. Lata obecności na rynku spowodowało, że jej specjaliści gwarantują odbiorcom najwyższą jakość obsługi klienta oraz dostarczanych produktów. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich niezawodność, ale również najwyższa ergonomia, uzyskane za pomocą wykorzystania w trakcie ich produkcji nowoczesnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdziemy też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy planowaniu, wytwarzaniu i montażu modułów stolarki otworowej pracownikom przedsiębiorstwa przyświeca troska o osiągnięcie kilku ideałów: satysfakcji klienta, całkowitego komfortu eksploatacji produktów, ich najwyższej jakości oraz absolutnego bezpieczeństwa.

Czym cechują się produkty producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych wyróżnia się wysoką dbałością o jakość swoich produktów. Produkowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to wspaniałe rozwiązanie dla wymagających konsumentów szukających trwałych oraz nieprzeciętnie funkcjonalnych produktów. Zapewniają one lokatorom maksymalny komfort – wydajnie tłumią zgiełku z zewnątrz i tworzą doskonałą izolację termiczną, co jest nie bez znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa swoich produktów, dlatego są one wyposażone w systemy utrudniające włamania. Całość uzupełnia ich nieprzeciętne, eleganckie wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne, bowiem wytwarzane są wyłącznie z materiałów najwyższej klasy.

Co proponuje producent drzwi drewnianych?

Ten oferujący drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję także w sferze obsługi klientów. Wszyscy korzystający z usług Oknostol otrzymują nieodpłatną konsultację przy doborze stosownego modelu drzwi, a także pobranie wymiarów na miejscu, co da pewność, że montaż drzwi przebiegnie bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś opcję zlecenia wyprodukowania drzwi drewnianych na wymiar zgodnie z ich indywidualnym projektem, doskonale dostosowanych do ściśle sprecyzowanych wyobrażeń. Tyczy się to nie tylko sposobu wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy, ale także ich wielkości.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]