Drzwi drewniane wewnętrzne zamówisz na wymiar

Drzwi drewniane wewnętrzne zamówisz na wymiar

Zobacz, gdzie nabyć nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane.

Drzwi drewniane to w dalszym ciągu wspaniałe rozwiązanie, wykorzystywane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pokojach zaprojektowanych w tradycyjnym tonie. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Przedstawiamy kluczowe parametry oraz możliwości wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego warto wybrać drzwi drewniane?

Drewno to ekologiczny surowiec, który użyty jako detal aranżacji mieszkania sprawia, że jest ono przytulne i bardziej intymne, a odpowiednio pielęgnowany może przetrzymać w nienagannej kondycji nawet kilkanaście lat. Obecna technologia umożliwia znakomite dopasowanie parametrów drewna z zapotrzebowaniem współczesnego konsumenta, co owocuje wykonaniem drzwi cechujących się wyrafinowanym wyglądem i znaczną funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się dobrą izolacją cieplną i małym poziomem rozszerzalności – czyli nie zniekształcają się. Opcja wykończenia ich wierzchniej warstwy każdym kolorem, bejcą lub lakierem sprawia, że tego rodzaju drzwi sprawdzają się w wnętrzach różnego typu – zarówno zaaranżowanych w nowomodnym, minimalistycznym stylu, jak i apartamentach urządzonych w stylistyce retro. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z dębu, mahoniu oraz sosny, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi, wersje z progiem lub bez oraz mnóstwo innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i rewelacyjnie się prezentują przez lata.

Nowoczesne drzwi drewniane do każdego domu

Potrzebujesz zamontować w swoim mieszkaniu albo biurze skrzydła drzwiowe o nietypowym formacie lub nieszablonowych wymiarach? Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku warto powierzyć to zadanie kompetentnym przedsiębiorstwom, które oferują bezpłatny pomiar, konsultacje techniczne, a także opcję wykonania projektu na indywidualne zlecenie. Firma Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, jednocześnie gwarantuje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta i np. wypełnić je szybami – m.in. szkłem piaskowanym, wypukłym lub fazowanym, co zdecydowanie podnosi ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają również wyposażone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]