Dach na lata – użyj wytrzymałych paneli dachowych na rąbek

Dach na lata – użyj wytrzymałych paneli dachowych na rąbek

Potrzebujesz blachy na rąbek? Wejdź na www.regamet.pl/panele-dachowe/.

Blachy na rąbek stojący to coraz częściej wykorzystywana forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych materiałów wykończeniowych? Czemu opłaca się ich używać? Przybliżamy te nowoczesne panele dachowe oraz sposoby ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – zalety oraz przeznaczenie

Blachy na rąbek doskonale godzą funkcjonalność z walorami estetycznymi, z tej przyczyny zyskują coraz większe uznanie. Mocną oraz świetnie prezentującą się blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w współczesnych budynkach, jak i nieruchomości, w których nieodzowna jest reperacja pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach płaskich oraz dwuspadowych, a także tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Blachy na rąbek są przywożone na teren budowy w formie niewielkich arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie oraz stosunkowo łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest trwałe, niepodatne na korozję oraz doskonale pasuje do różnych stylów architektonicznych (na przykład do stylu minimalistycznego czy dworkowego).

Panele dachowe na rąbek – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod kątem użytej technologii i trwałości. Panele te są wytwarzane z grubej blachy, a następnie powleczone specjalną powłoką, która daje protekcję przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne bądź opady. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w wielu wariantach, co umożliwia dopasowanie jej do wymyślnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają też zminimalizować koszty związane z budową – wyraźnie zmniejszają liczbę odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten budulec wprost w sklepach budowlanych.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08