Budowa domów drewnianych – dom z drewna nie musi być nudny

Budowa domów drewnianych – dom z drewna nie musi być nudny

Budowa domów drewnianych - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Coraz więcej osób marzy o wybudowaniu swojego domu. Wielu z nich udaje się spełnić to pragnienie. Jeszcze jakiś czas temu w naszym krajobrazie najczęściej dostrzec można było domy mające kształt popularnego pudełka. Nie wzbudzały one zachwytu ani urodą, ani funkcjonalnością. Charakteryzowały się też wielkimi stratami energii. Aktualnie wygląda to diametralnie inaczej. Bardzo chętnie stawiamy na domy wybudowane z drewna, które stanowią połączenie tradycyjnego stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak doskonale połączyć nowoczesność i tradycję?

Domy budowane z drewna to aktualnie świetny przykład na to, jak skutecznie można łączyć klasyczny styl podhalański z innowacyjnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam komfort. Styl góralski – bo tak nierzadko określa się także styl podhalański – to kwintesencja świetnego gustu. Niewielkich rozmiarów okna, spadzisty dach pokryty gontem, balkon bądź weranda – to typowe cechy domu wybudowanego właśnie w stylu podhalańskim. Aby jednak tego rodzaju dom był nowoczesny, architekci sięgają po liczne przeszklenia, z chęcią stosują również inne nowoczesne materiały. Tego rodzaju dom może być także energooszczędny. W tym celu architekci dbają o dość zwartą bryłę budynku, zalecają dobór właściwych okien oraz właściwe ocieplenie. Domy drewniane wybudowane w stylu góralskim połączonym z nowatorskimi elementami napotyka się często w w jednej części Polski. Jest to rzecz jasna Małopolska, na terenie której położone jest piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt architektowi z doświadczeniem

Przygotowanie wysokiej jakości projektu domu z drewna, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie należy do prostych. Z tego powodu najrozsądniej jest zlecić to zadanie fachowcom. Dokładnie tak samo jest już na etapie budowy domu. Tylko wówczas będzie można być pewnym, że dom będzie prezentował się bardzo dobrze, a jednocześnie będzie trwały oraz komfortowy w użytkowaniu.

Lokalizacja firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]