Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Pracownia architektoniczna Kraków. Kompleksowa pomoc specjalistów.

Pracownia architektoniczna świadczy szeroki wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w praktycznym i wygodnym domku, ale też kieruje swoją ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Architekt opracowuje całościowy projekt budynku, a później aktywnie nadzoruje postęp robót, projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje renowację budynku albo występuje z propozycją aranżacji już wybudowanych mieszkań.

W czym wesprze Cię rzetelne biuro architektoniczne?

Szukasz innowacyjnych, kreatywnych projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się na tle wielu budynków w mieście? Potrzebujesz konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie wygodny, a zarazem funkcjonalny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany uwzględniające najświeższe trendy w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektów – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych oraz domków jednorodzinnych. Przykładowe realizacje obejmują m.in. pensjonaty, zakłady opiekuńczo-lecznicze, kawiarnie czy obiekty rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do specyfiki danego budynku, a także osobistych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektowe może także rozplanować obszerne i funkcjonalne garderoby, które pozwolą na najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]