Akcesoria szalunkowe – można zamówić je online

Akcesoria szalunkowe – można zamówić je online

Szukasz akcesoriów szalunkowych? Wejdź na http://tinyurl.com/y36y855l.

Akcesoria szalunkowe to podzespoły, które służą do wspierania deskowań i znajdują zastosowanie na placach budów. Jakie moduły wykorzystuje się podczas szalowania? Czemu warto zaopatrzyć się w nie w sklepach internetowych?

Akcesoria szalunkowe – ich typy i zastosowanie

Żeby szalunki używane do wykopów, stropowe czy ścienne były ustawione we właściwy sposób, niezbędne są właściwe akcesoria szalunkowe. Ich wytwórcy dostarczają obecnie mnóstwo elementów służących do wzmacniania konstrukcji, m.in. ściągi szalunkowe, napinacze rygla, sworznie napinające, zaciski sprężynowe, klucze do żabek napinających i rusztowań, nakrętki, rurki dystansowe, korki i stożki oraz listwy pozycjonujące czy fazujące. Ściąg szalunkowy, nazwany też ankrą szalunkową, to gwintowany pręt, który pozwala zachować odpowiedni odstęp pomiędzy płytami szalunkowymi. Ściąg centrujący używany jest do łączenia płyty szalunkowej z narożnikiem. Do ściągu dodawane są nakrętki przegubowe, talerzowe lub motylkowe. Natomiast żabki napinające wykorzystywane są jako zaczepy pozwalające złączyć szalunek przy pomocy drutu zbrojeniowego. Żabki gwarantują szczelność konstrukcji po usunięciu szalunków. Pośród akcesoriów szalunkowych istotną rolę pełnią również dystanse, które umożliwiają zachowanie odpowiedniej odległości pomiędzy prętami a szalunkiem. Kupując akcesoria nie można nie uwzględnić również ocynkowanych nakrętek pasujących do ankr.

Dlaczego warto zamówić akcesoria szalunkowe przez internet?

Szeroki wachlarz akcesoriów szalunkowych dostępny jest w dobrze zaopatrzonych sklepach internetowych. Sklepy te oferują wysokiej jakości elementy od wielu producentów. Akcesoria szalunkowe pasują do popularnych deskowań Rasto, Tekko czy Peri i są dostępne w przystępnych cenach.

Lokalizacja firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]