Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Aktualnie przez Brexit fala emigracyjna wyhamowała, lecz nadal nie brakuje chętnych do pracy czy rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może wywoływać mnóstwo kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia terapeuty niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu sytuacjach jest niezbędny?

Przebywanie na Wyspach oraz związane z tym odseparowanie od rodziny, jak również zatrudnienie na terenie obcego państwa, mogą generować mnóstwo komplikacji, którym wyjątkowo ciężko jest sprostać. Rozłąka z bliskimi często wywołuje ogromną sytuację stresową. Do tego w wielu wypadkach dochodzą także kłopoty z integracją z nowymi współpracownikami czy w ogóle ze znalezieniem etatu. Bariera językowa, która do tej pory jest dość często spotykana, sprawia, iż błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do istotnych zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Nad odruchami tego typu bardzo ciężko jest zapanować bez pomocy psychologa. Z tego powodu nie trzeba obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Wizyta u psychologa jest najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Rozmowy ze specjalistą mają miejsce w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie należy obawiać się, że informacje , które zostały przekazane podczas sesji będą powierzone komuś innemu. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać swoich kłopotów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje po czym rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Konsultacja przeprowadzana jest w języku polskim, za sprawą czego odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba, która przychodzi z kłopotami nie powinna się wszak obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo pojmie to, co powie do niej psycholog.

Lokalizacja firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339