Silniki elektryczne prądu stałego i motoreduktory – gdzie je zamówić?

Silniki elektryczne prądu stałego i motoreduktory – gdzie je zamówić?

Zobacz, gdzie zaopatrzyć się w przekładnie planetarne.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz szerokie zastosowanie robotyki w najróżniejszych gałęziach przemysłu, zmusza do poszukiwania efektywnych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi dokładne układy napędowe i sterowniki serwo od uznanych globalnych producentów.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych

Istniejąca od ponad dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (DC, BLDC i AC), silników elektrycznych DC, a także przekładni falowych i planetarnych produkowanych z surowców najwyższej jakości przez najlepszych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy wyróżniające się ogromną żywotnością oraz solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie między innymi w produkcji systemów służących do obsługi intralogistyki, robotów przemysłowych czy frezarek, a dzięki możliwości ich użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącą z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, jak również przy znacznej wilgotności (nawet do 95%).

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza również rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec, Sesame Motor Corp i Bodine Electric Company.

Lokalizacja firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]