Charakterystyka i zastosowanie wzmacniacza szerokopasmowego

Charakterystyka i zastosowanie wzmacniacza szerokopasmowego

Skieruj się tu, aby kupić wzmacniacz szerokopasmowy.

Wzmacniacz szerokopasmowy to innowacyjne urządzenie wykorzystywane przez operatorów TVK. Ich kluczową funkcją jest zwiększenie mocy sygnałów biegnących do indywidualnych odbiorników. Gdzie umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i w jaki sposób działa?

Wzmacniacz szerokopasmowy – wysokiej jakości sygnał

Wzmacniacze szerokopasmowe funkcjonują z reguły w zakresie 30 Hz – 1 GHz. Znakomicie filtrują wszelkie nieprawidłowości wywołane np. przez internet bezprzewodowy oraz pozwalają na transmisję kanałem zwrotnym. Zazwyczaj usytuowane są w blokach, aby wzmacniać sygnał bezpośrednio. Rozwiązania tego typu zasilane są zdalnie lub lokalnie, co sprawia, że wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany wszędzie. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a obsługa wzmacniacza prosta. Moduły te wyróżniają się wysokim poziomem wyjściowym – w granicach 122dBuV. Poziom może być różny, uzależnione jest to bowiem od używanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – niski pobór mocy

Regulacja parametru toru RF jest bardzo prosta. Odbywa się to za pomocą modułów WHX-823 lub modułów WHX-923. Do większości modeli zaimplementowano też specjalną ochronę przed wzrostem napięcia, dzięki czemu są wyjątkowo praktyczne. Niektóre z nich mają wbudowany specjalny filtr zakłóceń. Niski koszt inwestycji powoduje, że moduły te są powszechnie stosowane i zapewniają widzom doskonałą siłę sygnału w domowych odbiornikach telewizyjnych. Niezaprzeczalną zaletą jest również niski poziom mocy ok. <6W.

Lokalizacja firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]