Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, jednak także ci, którzy nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Dowiedziono wszak, iż nawet okazjonalne rysowanie dobroczynnie wpływa na naszą psychikę oraz emocje. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest też ważnym elementem edukacji. Liczne korzyści wynikające z rysowania powodują, iż wielu z nas decyduje się na to, by podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką sposobność daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Szkoła rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których adresowana jest oferta lekcji rysunku, jest bardzo szerokie. Niektóre zajęcia opracowane są z myślą o dzieciach, dla których są okazją do kształtowania zdolności manualnych, wrażliwości i wyobraźni. Mnóstwo osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to głównie takich miast jak Katowice, Kraków, Łódź czy Gdańsk. Nie brakuje również kursów adresowanych do amatorów – tych, którzy po prostu uwielbiają rysować i chcieliby robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swoje możliwości.

Czego dowiemy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy przystosowane do potrzeb osób o różnorodnych artystycznych zainteresowaniach. Sporo czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejsza forma plastycznej działalności. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, jakie można wybrać. Dobre szkoły oferują także lekcje malarstwa cyfrowego (ang. digital painting) i rysunku architektonicznego.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]