Srebrne wisiorki

Srebrne wisiorki

Magia wisiorków

Każda z kobiet docenia unikalną biżuterię. Niezależnie od okazji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety komfort kupowania dużej ilości biżuterii dostępna jest nielicznym. Dobrą radą jest zatem nabywanie wisiorków. Wisiorki są niedrogim sposobem by zawsze zaprezentować coś nieco innego.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek może leżeć przy samej szyi, albo niżej na dekolcie. Wpływa to oczywiście na to, jak biżuteria prezentuje się w całości.

Niemniej istotna jest szerokość dobieranego łańcuszka oraz tworzywo, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz stać się właścicielem wisiorka o klasycznym kształcie (koła, łzy, kwadratu itd.) czy też wolisz stworzony na podobieństwo zwierząt, przypominający rzeczy codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek, na pewno uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Duży wybór istnieje także jeśli mówimy materiale wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]