Srebrna biżuteria z ametystami

Srebrna biżuteria z ametystami

Szukasz biżuterii z ametystami? Zobacz tutaj

Ametyst to w oczach wielu najpiękniejsza odmiana kwarcu. Występuje np. w Japonii, Paragwaju, Urugwaju i Indiach. Jego złoża znajdują się także w Polsce. Ametyst ma fioletowy kolor, który zawdzięcza śladowym ilościom glinu i żelaza. Bogatą kolekcję biżuterii z tymi kamieniami znajdziesz na www.ametysty.com.pl.

Biżuteria z ametystami – doceniana od wieków

Ametysty znajdowały się w klejnotach koronnych. Ametyst uwielbiała np Katarzyna II Wielka. Znaleźć go było można w berłach władców brytyjskich. Dziś, znajdujemy go w pierścionkach i wisiorkach, choćby na stronie ametysty.com.pl. Pięknie prezentuje się jako uzupełnienie wieczorowych stylizacji. W celu rozświetlenia twarzy, warto założyć srebrne kolczyki na sztyftach z ametystami, jeżeli zaś chcemy uzyskać bardziej widoczny efekt lepiej wybrać większy element, taki jak broszka.

Biżuteria z ametystami i jej moc

Biżuterię z ametystu warto nosić nie tylko w czasie wielkich okazji, ale również w biurze. Oprócz eleganckiego wyglądu, kamień uwalnia ponoć od stresu i dodaje cierpliwości. Czy tak jest naprawdę? Przekonaj się o tym osobiście.