Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Szukasz srebrnej biżuterii? Kliknij tu.

Jest z nami od stuleci i mimo pojawienia się wielu nowych wzorów, w istocie niewiele się zmieniła. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swoistą ozdobą ciała, a także umożliwia wyrażenie swojego ja. Nic więc zaskakującego, iż biżuterię równie często zakładają panie i mężczyźni, dzieci oraz dorośli, osoby z różnych klas społecznych. Bez względu na to, jakie projekty lubimy, prawie za każdym razem biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – zazwyczaj ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak chętnie wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały przynajmniej kilka dziesięcioleci?

Mocne strony srebrnej biżuterii

Najważniejszym plusem srebrnej biżuterii okazuje się bez wątpienia fakt, że jej używanie pozwala ustrzec się wielu dolegliwości. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które w ostatnim okresie przekłuły ciało. Nie możemy zapomnieć również o jego atrakcyjności, która idzie w parze z dość niskimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak wydłużyć żywotność?

Srebro posłuży sporo lat, ale należy prawidłowo je pielęgnować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – nietrudno ją zarysować albo uszkodzić w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria powinna też być myta w wodzie ze spirytusem czy amoniakiem. Trzeba trzymać ją w pudełku z delikatną wyściółką – unikniemy wówczas uszkodzeń.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]